RCL1225100RJNEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL1225100RJNEG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100 OHM 2W 2512 WIDE
Φύλλα δεδομένων: RCL1225100RJNEG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCL1225100RJNEG Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 2W 2512 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253290 pcs Φύλλο δεδομένων RCL1225100RJNEG.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1225 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Σειρά RCL Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Αλλα ονόματα RCL100FDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film