RCL1218845RFKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL1218845RFKEK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 845 OHM 1W 1812 WIDE
Φύλλα δεδομένων: RCL1218845RFKEK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCL1218845RFKEK Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 845 OHM 1W 1812 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 552872 pcs Φύλλο δεδομένων RCL1218845RFKEK.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1218 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Σειρά RCL Λειτουργία του πίνακα 845 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 845 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film