RCL121875R0FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL121875R0FKEK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 75 OHM 1W 1812 WIDE
Φύλλα δεδομένων: RCL121875R0FKEK.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCL121875R0FKEK Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 75 OHM 1W 1812 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 456839 pcs Φύλλο δεδομένων RCL121875R0FKEK.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1218 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Σειρά RCL Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)