RCL0406210RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL0406210RFKEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 210 OHM 1/4W 0604 WIDE
Φύλλα δεδομένων: RCL0406210RFKEA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCL0406210RFKEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 210 OHM 1/4W 0604 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4178972 pcs Φύλλο δεδομένων RCL0406210RFKEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0406 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Σειρά RCL Λειτουργία του πίνακα 210 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 210 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film