RCL04061K33FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL04061K33FKEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.33K OHM 1/4W 0604 WIDE
Φύλλα δεδομένων: RCL04061K33FKEA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCL04061K33FKEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 1.33K OHM 1/4W 0604 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3973246 pcs Φύλλο δεδομένων RCL04061K33FKEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0406 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Σειρά RCL Λειτουργία του πίνακα 1.33 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.33 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film