PTF651K3000FZBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF651K3000FZBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTF651K3000FZBF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Σειρά PTF Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Σύνθεση Metal Film