PTF6516K200BXEB
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6516K200BXEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 16.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PTF6516K200BXEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 16.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Σειρά PTF Λειτουργία του πίνακα 16.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 16.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Σύνθεση Metal Film