PC-3022R00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
PC-3022R00KE66 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 22 OHM 10%
Φύλλα δεδομένων: PC-3022R00KE66.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PC-3022R00KE66 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 22 OHM 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39177 pcs Φύλλο δεδομένων PC-3022R00KE66.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.953" L x 0.748" W (75.00mm x 19.00mm) Σειρά PC
Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Rectangular Case
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets (not included)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms ±10% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor