NH25030R00FJ01
Dale / VishayDale / Vishay
NH25030R00FJ01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 30 OHM 1% 250W
Φύλλα δεδομένων: NH25030R00FJ01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NH25030R00FJ01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 30 OHM 1% 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1984 pcs Φύλλο δεδομένων NH25030R00FJ01.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.500" L x 3.000" W (114.30mm x 76.20mm) Σειρά NH
Λειτουργία του πίνακα 30 Ohms Ισχύς (Watts) 250W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα NH250-30.0J
NH25030R00FJ01-ND
Q2878010D
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.219" (56.37mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 30 Ohms ±1% 250W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound