MSP08C014K70GEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08C014K70GEJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
Φύλλα δεδομένων: MSP08C014K70GEJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSP08C014K70GEJ Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31188 pcs Φύλλο δεδομένων MSP08C014K70GEJ.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Σειρά MSP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 4.7k
Ισχύς ανά στοιχείο 250mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Αλλα ονόματα MSP08C014K70GEJ-ND
MSP4.7KH
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 7
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή 4.7k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP κύκλωμα Τύπος Bussed