MSP06A03390RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP06A03390RGEJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: MSP06A03390RGEJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
456 pcs
532 pcs
1026 pcs
5016 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSP06A03390RGEJ Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46328 pcs Φύλλο δεδομένων MSP06A03390RGEJ.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Σειρά MSP Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 390
Ισχύς ανά στοιχείο 300mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 3 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 390 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP