MS18130-2RU
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IM-4 .22 20% MS18130-2 R36
Φύλλα δεδομένων: MS18130-2RU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MS18130-2RU
Αριθμός εξαρτήματος MS18130-2RU Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5737 pcs Φύλλο δεδομένων MS18130-2RU.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά MS18130
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 25MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 220nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 450MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 220nH Unshielded Molded Inductor 1.81A 55 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 55 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.81A