M55342K12B4B32RWI
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K12B4B32RWI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.32KOHM 0.1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: M55342K12B4B32RWI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342K12B4B32RWI Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 18017 pcs Φύλλο δεδομένων M55342K12B4B32RWI.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Λειτουργία του πίνακα 4.32 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα M55342K12B4B32RWI-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 4.32 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film