M55342K06B170BSTS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 170 OHM 0705
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342K06B170BSTS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 170 OHM 0705 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5334 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0705 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Λειτουργία του πίνακα 170 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tape & Reel (TR)