M55342K02B100ARWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K02B100ARWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0505
Φύλλα δεδομένων: M55342K02B100ARWS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342K02B100ARWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19888 pcs Φύλλο δεδομένων M55342K02B100ARWS.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0505 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Αλλα ονόματα M55342K02B100ARWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film