M55342K01B100ERT5V
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K01B100ERT5V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0502
Φύλλα δεδομένων: M55342K01B100ERT5V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342K01B100ERT5V Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0502 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 50457 pcs Φύλλο δεδομένων M55342K01B100ERT5V.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0502 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.025" W (1.40mm x 0.64mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0502 Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0502 (1406 Metric) Αλλα ονόματα M55342K01B100ERT5V-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0502 (1406 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film