M55342H08B392DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H08B392DRWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 392 OHM 1% 0.8W 2010
Φύλλα δεδομένων: M55342H08B392DRWS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342H08B392DRWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 392 OHM 1% 0.8W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20537 pcs Φύλλο δεδομένων M55342H08B392DRWS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM2010 Λειτουργία του πίνακα 392 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.8W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα M55342H08B392DRWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 392 Ohms ±1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film