M55342H04B191ERWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H04B191ERWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 191K OHM 1% 0.15W 1505
Φύλλα δεδομένων: M55342H04B191ERWS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342H04B191ERWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 191K OHM 1% 0.15W 1505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22950 pcs Φύλλο δεδομένων M55342H04B191ERWS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1505 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM1505 Λειτουργία του πίνακα 191 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα M55342H04B191ERWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 191 kOhms ±1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film