M55342H03B210DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H03B210DRWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 210 OHM 1% 1/5W 1005
Φύλλα δεδομένων: M55342H03B210DRWS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342H03B210DRWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 210 OHM 1% 1/5W 1005 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 21894 pcs Φύλλο δεδομένων M55342H03B210DRWS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1005 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM1005 Λειτουργία του πίνακα 210 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα M55342H03B210DRWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 210 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film