M55342E11B200DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E11B200DRWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 200 OHM 1% 1/20W 0402
Φύλλα δεδομένων: M55342E11B200DRWS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342E11B200DRWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 200 OHM 1% 1/20W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23240 pcs Φύλλο δεδομένων M55342E11B200DRWS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0402 Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα M55342E11B200DRWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film