M55342E06B665ARWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B665ARWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 665 OHM 0.1% 0.15W 0705
Φύλλα δεδομένων: M55342E06B665ARWS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342E06B665ARWS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 665 OHM 0.1% 0.15W 0705 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 24423 pcs Φύλλο δεδομένων M55342E06B665ARWS.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0705 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Λειτουργία του πίνακα 665 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.15W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα M55342E06B665ARWS-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 665 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M55342E06B665DRT5
M55342E06B665DRT5
Κατασκευαστές: Vishay Dale
Περιγραφή: RES SMD 665 OHM 1% 0.15W 0705
Σε απόθεμα: 56810 pcs
Κατεβάστε: M55342E06B665DRT5.pdf
RFQ
M55342E06B66E5PT5
M55342E06B66E5PT5
Κατασκευαστές: Vishay Dale
Περιγραφή: RES SMD 66.5K OHM 1% 0.15W 0705
Κατεβάστε: M55342E06B66E5PT5.pdf
RFQ
M55342E06B665AR
M55342E06B665AR
Κατασκευαστές: TT Electronics
Περιγραφή: RES SMD 665 OHM 0.1% 0.15W 0805