M55342E06B500ART0
Vishay DaleVishay Dale
M55342E06B500ART0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 500 OHM 0.1% 0.15W 0705
Φύλλα δεδομένων: M55342E06B500ART0.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M55342E06B500ART0 Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 500 OHM 0.1% 0.15W 0705 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20164 pcs Φύλλο δεδομένων M55342E06B500ART0.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC R (0.01%) Τάσης - Εργασίας 0.15W
Τάσης - Ανάλυση 0705 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM0705
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Άλλα ονόματα M55342E06B500ART0-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή M55342E06B500ART0 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 500 Ohm ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 500 OHM 0.1% 0.15W 0705 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film