IWAS4832ECEB220J50
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RX 1 COIL 1 LAYER 22UH
Φύλλα δεδομένων: IWAS4832ECEB220J50.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IWAS4832ECEB220J50 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RX 1 COIL 1 LAYER 22UH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων IWAS4832ECEB220J50.pdf
Τύπος 1 Coil, 1 Layer Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm) Σειρά -
Q @ Συχν 30 @ 200kHz Αλλα ονόματα 541-1720
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 22µH
Λειτουργία Receiver Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1 Coil, 1 Layer 22µH Wireless Charging Coil Receiver 425 mOhm Max Αντίσταση DC (DCR) 425 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IWAS3827ECEB100J50
IWAS3827ECEB100J50
Περιγραφή: RX 1 COIL 1 LAYER 10.7UH
Σε απόθεμα: 51390 pcs
Κατεβάστε: IWAS3827ECEB100J50.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Wurth Electronics
Περιγραφή: TX 1 COIL 1 LAYER 24UH 6A
Σε απόθεμα: 10779 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SWC10056AA120-500
SWC10056AA120-500
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: TRANSMITTER 3 COIL 1 LAYER
Κατεβάστε: SWC10056AA120-500.pdf
AWCCA-42R38H08-C03-B
AWCCA-42R38H08-C03-B
Κατασκευαστές: Abracon Corporation
Περιγραφή: RX 1 COIL 1 LAYER 12UH
Κατεβάστε: AWCCA-42R38H08-C03-B.pdf
Περιγραφή: TX 1 COIL 1 LAYER 6.3UH 6A