IRF03RU821K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IRF-3 820 10% R36
Φύλλα δεδομένων: IRF03RU821K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRF03RU821K
Αριθμός εξαρτήματος IRF03RU821K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4726 pcs Φύλλο δεδομένων IRF03RU821K.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IRF
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 65 @ 790kHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 820µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.85MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Inductor 105mA 10.5 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 10.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 105mA