IR02ST561J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IR-2 560 5% RJ4
Φύλλα δεδομένων: IR02ST561J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IR02ST561J
Αριθμός εξαρτήματος IR02ST561J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4508 pcs Φύλλο δεδομένων IR02ST561J.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IR
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 30 @ 790kHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Inductor 35mA 46 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 46 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 35mA