IMS05WDBH152K40
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IMS-5WD-40 1.5K 10% B08
Φύλλα δεδομένων: IMS05WDBH152K40.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMS05WDBH152K40 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4641 pcs Φύλλο δεδομένων IMS05WDBH152K40.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IMS-5WD-40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 51 @ 250kHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25kHz Επαγωγή 1.5mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.2MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5mH Shielded Inductor 118mA 23.7 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 23.7 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 118mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 48mA