IMS05WDBH121J40
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IMS-5WD-40 120 5% B08
Φύλλα δεδομένων: IMS05WDBH121J40.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMS05WDBH121J40 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4526 pcs Φύλλο δεδομένων IMS05WDBH121J40.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IMS-5WD-40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 62 @ 790kHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 120µH Shielded Inductor 330mA 2.9 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.9 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 330mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 145mA