IMS05BH1R8J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH1R8J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος IMS-5 1.8 5% B08
Φύλλα δεδομένων: IMS05BH1R8J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMS05BH1R8J
Αριθμός εξαρτήματος IMS05BH1R8J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4781 pcs Φύλλο δεδομένων IMS05BH1R8J.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IMS-5
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 44 @ 7.9MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 105MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Shielded Molded Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 775mA