IMS02WWDST1R0K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IMS-2WWD-40 1 10% RJ4
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMS02WWDST1R0K40 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5400 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IMS-2WWD-40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 42 @ 25MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 136MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.26A 208 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 208 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.26A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.26A