IMS02WWDBH100K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IMS-2WWD-40 10 10% B08
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMS02WWDBH100K40 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 6000 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IMS-2WWD-40
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 51 @ 7.9MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 44MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 355mA 2.58 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.58 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 355mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 355mA