IMCH1812ER2R2K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMCH1812ER2R2K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
12500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IMCH1812ER2R2K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 361988 pcs Φύλλο δεδομένων IMCH1812ER2R2K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 (4532 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMCH-1812
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 10 @ 7.96MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 180 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 180 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA Τρέχουσες - Κορεσμός -