IMC2220ER103J
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10MH 25MA 150 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC2220ER103J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC2220ER103J
Αριθμός εξαρτήματος IMC2220ER103J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 10MH 25MA 150 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226031 pcs Φύλλο δεδομένων IMC2220ER103J.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2220 (5650 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-2220
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 79.6kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5650 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 79.6kHz Επαγωγή 10mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.165" (4.20mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 500kHz
Λεπτομερής περιγραφή 10mH Unshielded Inductor 25mA 150 Ohm Max 2220 (5650 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 150 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA Τρέχουσες - Κορεσμός -