IMC1812RQ221K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RQ221K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IMC1812RQ221K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC1812RQ221K
Αριθμός εξαρτήματος IMC1812RQ221K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 139569 pcs Φύλλο δεδομένων IMC1812RQ221K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-1812
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 790kHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 220µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4MHz Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 10 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 10 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA