IMC0805ER39NJ
Dale / VishayDale / Vishay
IMC0805ER39NJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 39NH 390MA 310 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMC0805ER39NJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC0805ER39NJ
Αριθμός εξαρτήματος IMC0805ER39NJ Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 39NH 390MA 310 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5689 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0805ER39NJ.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0805
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Non-Magnetic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 39nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.061" (1.55mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2GHz Λεπτομερής περιγραφή 39nH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 310 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 310 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 390mA