IMC0402ER2N7S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7NH 400MA 100 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMC0402ER2N7S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC0402ER2N7S
Αριθμός εξαρτήματος IMC0402ER2N7S Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.7NH 400MA 100 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5883 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0402ER2N7S.pdf
Τύπος - Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0402
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 21 @ 800MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 2.7nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.5GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7nH Unshielded Inductor 400mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA