IMC0402ER22NJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IMC0402ER22NJ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IMC0402ER22NJ
Αριθμός εξαρτήματος IMC0402ER22NJ Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4928 pcs Φύλλο δεδομένων IMC0402ER22NJ.pdf
Τύπος - Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 (1005 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IMC-0402
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 19 @ 800MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 22nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2GHz Λεπτομερής περιγραφή 22nH Unshielded Inductor 200mA 800 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 800 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA