IM10RFCLBH101J12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IM-10RFCL-12 100 5% B08
Φύλλα δεδομένων: IM10RFCLBH101J12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IM10RFCLBH101J12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 11027 pcs Φύλλο δεδομένων IM10RFCLBH101J12.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IM-10RFCL-12
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 100 @ 1.5MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Iron Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1.5MHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Molded Inductor 400mA 3.2 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 3.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 400mA Τρέχουσες - Κορεσμός -