IM04RU4R7J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IM-4 4.7 5% R36
Φύλλα δεδομένων: IM04RU4R7J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IM04RU4R7J
Αριθμός εξαρτήματος IM04RU4R7J Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 4703 pcs Φύλλο δεδομένων IM04RU4R7J.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IM
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Phenolic Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 90MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Molded Inductor 260mA 2.6 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA