ILC0805ER2N7S
Dale / VishayDale / Vishay
ILC0805ER2N7S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7NH 300MA 100 MOHM
Φύλλα δεδομένων: ILC0805ER2N7S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ILC0805ER2N7S
Αριθμός εξαρτήματος ILC0805ER2N7S Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.7NH 300MA 100 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5812 pcs Φύλλο δεδομένων ILC0805ER2N7S.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά ILC-0805
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 12 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 2.7nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 4GHz Λεπτομερής περιγραφή 2.7nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 100 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA