ILC0603ER10NK
Dale / VishayDale / Vishay
ILC0603ER10NK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10NH 300MA 260 MOHM
Φύλλα δεδομένων: ILC0603ER10NK.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ILC0603ER10NK
Αριθμός εξαρτήματος ILC0603ER10NK Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 10NH 300MA 260 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5707 pcs Φύλλο δεδομένων ILC0603ER10NK.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά ILC-0603
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 12 @ 100MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz
Επαγωγή 10nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.8GHz Λεπτομερής περιγραφή 10nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 260 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 260 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA