IHSM7832RG681L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM7832RG681L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM7832RG681L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37220 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM7832RG681L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 680µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 680µH Unshielded Inductor 630mA 1.58 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.58 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA Τρέχουσες - Κορεσμός 260mA