IHSM7832PJ101L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM7832PJ101L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM7832PJ101L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34015 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM7832PJ101L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-7832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Inductor 1.7A 226 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 226 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.7A Τρέχουσες - Κορεσμός 680mA