IHSM5832PJ152L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM5832PJ152L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM5832PJ152L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1.5MH 290MA 7.35 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 41906 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM5832PJ152L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-5832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1.5mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5mH Unshielded Inductor 290mA 7.35 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 7.35 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 290mA Τρέχουσες - Κορεσμός 170mA