IHSM5832ER151L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM5832ER151L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 820MA 609 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM5832ER151L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM5832ER151L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 150UH 820MA 609 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45069 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM5832ER151L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-5832
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Inductor 820mA 609 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 609 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 820mA Τρέχουσες - Κορεσμός 580mA