IHSM4825RE181L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 500MA 1.37 OHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM4825RE181L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM4825RE181L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 180UH 500MA 1.37 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 43506 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM4825RE181L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 500mA 1.37 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.37 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός 350mA