IHSM3825RE8R2L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 1.83A 118 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM3825RE8R2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM3825RE8R2L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 1.83A 118 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 36704 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM3825RE8R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-3825
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 1.83A 118 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 118 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.83A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.5A