IHSM3825PJ2R2L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 3.61A 31 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM3825PJ2R2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM3825PJ2R2L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3.61A 31 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 40900 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM3825PJ2R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-3825
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 3.61A 31 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 31 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.61A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.62A