IHSM3825PJ181L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 180UH 360MA 3.28 OHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM3825PJ181L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM3825PJ181L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 180UH 360MA 3.28 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 51199 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM3825PJ181L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-3825
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 180µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 180µH Unshielded Inductor 360mA 3.28 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3.28 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 360mA Τρέχουσες - Κορεσμός 330mA