IHSM3825ER2R2L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM3825ER2R2L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 3.61A 31 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHSM3825ER2R2L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHSM3825ER2R2L Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3.61A 31 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35979 pcs Φύλλο δεδομένων IHSM3825ER2R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHSM-3825
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 541-1053-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.225" (5.72mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 3.61A 31 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 31 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.61A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.62A