IHLP2525BDER2R2M01
Dale / VishayDale / Vishay
IHLP2525BDER2R2M01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IHLP2525BDER2R2M01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHLP2525BDER2R2M01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 6.5A 34 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94119 pcs Φύλλο δεδομένων IHLP2525BDER2R2M01.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IHLP-2525BD-01
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 541-2574-2
IHLP2525BDER2R2M01-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 6.5A 34 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 34 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 14A